obrázok PUNK ROCKPUNK ROCK je hra známeho britského autora školskej drámy Simona Stephensa. Skúma problémy a svet skupiny dnešných tínedžerov, ktorí sa pripravujú na maturitu a plánujú štúdium na vysokej škole. Riešia svoje každodenné problémy. Sú šťastní aj otrávení zo života, zo školy, z rodičov... Zamýšľajú sa nad svojou budúcnosťou. Jednoducho, prežívajú vlastnú krízu identity až dovtedy, keď do školy nastúpi nová spolužiačka. Dovtedajšie vzťahy sa prudko zmenia a staré priateľstvá sú vystavené skúške. Všetci sa odrazu ocitnú zoči-voči nebezpečenstvu, ktoré ich môže všetkých nadobro poznačiť, ba dokonca zničiť. Žiaci 7. – 9. ročníkov si boli túto divadelnú hru PUNK ROCK pozrieť na Novej scéne v Bratislave. Po predstavení boli plní dojmov a zvláštnych pocitov, ako sa môžu niektorí ich rovesníci správať voči svojim spolužiakom. FOTO