vych poradStredná priemyselná škola, Ulica slovenských partizánov 1132/52, 017 01 Považská Bystrica, informuje o možnostiach štúdia pre školský rok 2021/22

4 - ročné študijné odbory:  Informačné a sieťové technológie 

                                              Strojárstvo 

                                                                         Prevádzka a ekonomika dopravy 

                                                                         Elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách 

Podrobné informácie o štúdiu sú k dispozícii na webovej stránke školy www.spspb.sk,  odkaz "Aktuálne informácie pre záujemcov o štúdium v šk. roku 2021/2022". V rámci nich je možné dozvedieť viac o jednotlivých študijných odboroch (leták bude pripojený ako príloha v správe rodičom a žiakom 9. ročníka v systéme Edupage), je možné pozrieť si videoprezentáciu školy, video z minuloročného DOD a iné.

 Kontakt: e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., elefonicky na čísle 0907 081 458 (výchovná poradkyňa, p. Lukášová).