SlovencinaPočas prerušeného školského vyučovania v domácom prostredí sme si rýchlo zvykli na zložitejšie podmienky v učení. Všetkým chýba škola, spolužiaci, kamaráti či pani učiteľky. Kým doteraz bola naša izba najmä miestnosťou oddychu a pohody, teraz sa každý deň čarovne mení na školskú triedu.
Naši piataci nezaháľajú a usilovne venujú svoj drahocenný čas okrem iných predmetov aj slovenskému jazyku. Veď predsa je to náš rodný jazyk, a tak každý deň so zvedavosťou očakávajú, čo nové sa opäť môžu naučiť. Počas tohto dištančného vzdelávania sa žiaci naučili veľa nových a zaujímavých vecí. Okrem iného zistili napríklad, že vzťahy neexistujú len medzi ľuďmi alebo zvieratami, ale existujú aj medzi slovami. A tak sme sa s nimi pohrali. Piataci vytiahli svoje pastelky a fixky a ukázali aj svoj  výtvarný talent. Verím, že čoskoro nám tieto výtvory ozdobia triedy, do ktorých sa všetci chceme v zdraví vrátiť čím skôr.  FOTO