Slovenský jazyk 0Naše deti prešli už kus cesty. Jej názov by sme len  ťažko hľadali na mape - učenie sa z domáceho prostredia. Spolu s nimi  máme za sebou nezvyčajnú skúsenosť. I napriek neľahkej situácii  sa dievčatá a chlapci hravo popasovali s novou výzvou. Nemuseli ani siahnuť po Slovníku cudzích slov a vyhľadať v ňom význam slova  dištančné. Veľmi rýchlo a zodpovedne ho pochopili reálne. Do svojich príbytkov a za pracovný stôl  zrazu denne vpúšťajú videoškolu, on – line diktáty, kamaráta ALFA, interaktívne testíky, televízne vysielanie Školský klub  a nájdu si čas aj na mimočítankovú literatúru .

Naučili sa dobre gazdovať s časom, ktorý im vypĺňajú školské povinnosti po novom. V tejto životnej skúške, ktorá ich učí aj zodpovednosti, jednoducho obstáli na výbornú.

Obrovská pochvala na diaľku, milí naši žiaci! Spolu to zvládame!! FOTO