Moderné vzdelávanie

Vzdelávame pre život

nadacia pre deti SlovenskaVďaka úspešnému projektu Dôvera 2018 JAR_6. ročník poskytla Nadácia pre deti Slovenska finančné prostriedky v hodnote 1000 € pre svoje atleticky nadané deti - rekreačné zariadenie určené na športové sústredenie v hotely . Krátkodobý tréningový program vo vysokohorskom prostredí spojený s regeneráciou, ubytovaním a stravovaním zaručilo kvalitnú prípravu detských športovcov.

nadacia volkswagen

Nadácia Volkswagen Slovakia v rámci programu „Zelená dobrovoľníkom 2018“ podporila Základnú školu na Ulici Eliáša Lániho v Bytči sumou 500€ určenou na rekonštrukciu exteriérových vstupných priestorov školy. Za aktívnej pomoci učiteľov a rodičov došlo k reštaurovaniu historického nápisu školy a oprave odlupujúcej sa  krycej vrstvy betónu nosného balkóna nad vchodom.  Súčasťou prác bol náter zábradlia balkóna a umiestnenie samozavlažovacích hrantíkov s vysadeným brečtanom popínavým, ktorý symbolizuje družnosť, priateľstvo a návrat do histórie tejto školy.