logo MINEDU sport

V prílohe je uverejnená Darovacia zmluva č. 3/2020

V prílohe je uverejnená Darovacia zmluva č. 2/2020

V prílohe je uverejnená Darovacia zmluva č. 1/2020

Aj napriek nepriaznivej epidemiologickej situácií sme zorganizovali dlho pripravované bežecké  podujatie so všetkými aktuálne platnými nariadeniami ÚVZ s názvom: "Postavme sa novodobých chorobám behom". Beh s postupným štartom maximálne 50 bežcov si užilo takmer 1000 účastníkov. Celé podujatie sa uskutočnilo na 660m dlhej okruhovej trati "Na Kaplnke".  Staršie deti odbehli dva okruhy, tie mladšie jeden. V cieli každý dostal účastnícku medailu a sladkú odmenu... veď sa na to pozrite...

V prílohe je uverejnená: Zmluva o poskytnutí dotácie pre oblasť športu v roku 2020

V prílohe je uverejnená Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku

IMG 20190927 184449 compresslogo ZSK

Občianske združenie s finančnou podporou Žilinského samosprávneho kraja vybudovalo v mestskom parku zónu pozostávajúcu z nových prvkov detského mobiliáru. Výsadbou mladých druhov drevín, úpravou a zatrávnením okolitej plochy dôjde vo vegetatívnom období aj k skrášleniu zelenej zóny.

V prílohe je uverejnená Zmluva o poskytnutí dotácie č.V3/2019/HP/45

IMG 20181004 102413 Kopírovat

V grantovom programe Dôvera 2018 JAR_6. ročník sa Nadácia pre deti Slovenska rozhodla podporiť sumou 1000 € projekt krátkodobého tréningového programu vybraných žiakov našej školy vo vysokohorskom prostredí Nízkych Tatier.

Počas týždňového sústredenia absolvovali dvojfázový tréningový program ukončený wellness procedúrami. Okrem kardio a fitness centra mali k dispozícií aj viacúčelovú športovú halu.

Tréning bol doplnený návštevou výstavného areálu MINI SLOVENSKO v Liptovskom Jáne a návštevou celoročne sprístupnenej Stanišovskej jaskyne.

zmluva