kolsk pohr 6Deň 19. 4. 2018 bol pre futbalistov našej školy úspešným dňom. Na futbalovom ihrisku v Predmieri odohrali vzájomné zápasy so ZŠ Predmier, ZŠ Veľké Rovné a ZŠ Štiavnik o Školský pohár Slovenského futbalového zväzu. Všetky zápasy vyhrali a podarilo sa im nastrielať 14 gólov. 

Veľké sklamanie nastalo až vo finále, keď so ZŠ Súľov prehrali o jeden gól. Takže nakoniec si odniesli pohár za krásne a zaslúžené 2. miesto.

Všetkým futbalistom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy - Tomáško Čuraj, Oliver Drevenák, Šimon Pinčík, Mathias Gališ, Matej Huboňa, Patrik Chlebina, Jakub Masiarik, Jurko Kaluža, Kristián Vrbka, Matej Zajac. fotogaléria

 

cezpoľný beh 2017Kaplnka v Bytči sa dňa 5.10.2017 stala športovým areálom, ktorý sa zaplnil bežcami z celého Bytčianskeho okresu. Chlapci aj dievčatá i napriek nepriaznivému počasiu zvládli náročnú a mokrú trať. Trať absolvovali nielen v areáli Kaplnky, ale aj na blízkom poli.

Dievčatám Paťke Pribilovej, Nelke Ballovej a Simonke Pinčíkovej prialo šťastie a skončili na peknom 2. mieste. GRATULUJEME!!!

Chlapcom Damiánovi Kaštanovi, Kristiánovi Hujovi a Samuelovi Seddaouimu sa nedarilo, ale i tak im ďakujeme za reprezentáciu školy.

foto