Sviatky radosti a pokoja sa skončili a my sme opäť nabehli na dištančné vyučovanie. Keďže nám situácia s koronavírusom stále nedovolila stretnúť sa v škole a zažiť spolu veľa zábavy, pokračovali sme v našich už tradičných online hodinách prostredníctvom aplikácie zoom. Prišiel však čas, kedy žiaci zažívajú veľa stresu z blížiaceho sa vysvedčenia. A práve v tento čas sa rozhodla pani Perinbaba navštíviť nás! Konečne napadol prvý sneh v tomto roku, a tak triedna pani učiteľka 6.B vymyslela  na triednickej hodine výzvu pre svoje dietky, aby aspoň na chvíľočku vystriedali dlhé sedavé dni pred počítačom. Ich úlohou bolo postaviť čokoľvek zo snehu, čo nám možno pripomenie súčasný koronový svet. Žiaci výzvu s radosťou prijali a so snehom sa poriadne vyhrali! Na ďalšej hodine spoločne hlasovali o najlepší výtvor, ktorého autor bude odmenený ihneď po návrate do školy. Všetky výtvory boli nádherné, a tak si pochvalu zaslúžia všetci zúčastnení. Víťaz však môže byť len jeden a ním sa stal Marián Gaňa! Na druhom mieste sa umiestnila Tamarka Bednárová a tretie miesto obsadili dvaja žiaci: Dianka ButkováMaxim Dvorák. Všetkým srdečne gratulujeme! :) Foto