Riaditeľstvo Základnej školy na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme  od septembra 2021:

• Učiteľa pre nižšie stredné vzdelávanie v kombinácii matematika - anglický jazyk na plný úväzok na zastupovanie za MD.
  • Pedagogického asistenta na plný úväzok v rámci národného projektu PoP II.

Kvalifikačné predpoklady podľa platnej legislatívy.

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného školského špeciálneho pedagóga od 1. 9. 2020.

Podmienky prijatia: v zmysle platnej legislatívy. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 21. 8. 2020 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného pedagogického asistenta od 1. 9. 2020.

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného vychovávateľa ŠKD na čiastočný úväzok s predpokladaným nástupom od 1. 9. 2020.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 22. 6. 2020 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného vychovávateľa ŠKD  s predpokladaným nástupom od 1. 9. 2019.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 17. 6. 2019 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme do pracovného pomeru kvalifikovaného vychovávateľa ŠKD na čiastočný úväzok s predpokladaným nástupom od 10. 9. 2018.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 6. 9. 2018 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na zástup za MD kvalifikovaného učiteľa matematiky, najlepšie v kombinácii s anglickým jazykom, s predpokladaným nástupom od 3. 9. 2018.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 15. 6. 2018 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

K žiadosti o pracovnú pozíciu je nutné pripojiť aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Riaditeľstvo ZŠ na Ulici Eliáša Lániho v Bytči prijme na zástup za MD kvalifikovaného vychovávateľa ŠKD s predpokladaným nástupom od 8. 1. 2018.

Životopis s kontaktnými údajmi zasielajte do 15. 12. 2017 na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..