sdfgPo dlhej  prestávke sme sa opäť vrátili do školských lavíc. Zažili sme netradičný týždeň plný aktivít a tvorivých činností. V pondelok žiaci z 3. A triedy oslávili MDD športovými súťažami v lokalite Kaplnka. Utorok bol rozprávkový. Na hodine čítania sme počuli zvučné hlasy piráta, čerta, kostry, Spidermana, princeznej či vojaka. V  sprievode tajomných bytostí sa tretiaci vybrali spoznávať krásy mesta Bytča v lokalite Bytčianskeho zámku. Potom zdramatizovali vymyslené vtipné príbehy a zahrali ich  v blízkej  prírode. V  stredu zdolávali turistické chodníčky popod tajomný podjazd pri Kaplnke. Štvrtok bol zameraný na logicko-matematické  súťaže. Deti súťažili s vtipnými  bankovkami, ktoré si sami navrhli. Mohli platiť pajcilmi, tututu, kuku, gormitosmi, gozzilmi či rúškami. Tvorivá aktivita sa konala v časti  mesta Bytča na Pasienkoch. No a v piatok pomocou lupy spoznávali rozkvitnuté rastliny v lese. Pri určení ich názvu si pomáhali atlasom rastlín. V školských priestoroch si s chuťou zopakovali učivo zo slovenského jazyka a literatúry, matematiky pomocou vtipných  hádaniek, hlavolamov a online cvičení. Tretiaci boli veľmi šťastní, že sa opäť mohli porozprávať, zasmiať a konečne šantiť so svojimi kamarátmi. Fotogaléria