vybíjaná 1

Aj v našej triede 2.B sme sa tešili na najkrajšie sviatky v roku. Spoločne sme si s p. učiteľkou napiekli – teda vyrobili krásne perníčky ( tie naozajstné nám pripravila Šimonkova mamina) a pripravili sme si malé prekvapenia, aby sme sa navzájom potešili. S áčkarmi sme si zahrali priateľský zápas vo vybíjanej. Výborná vianočná nálada, smiech, porozumenie a radosť – to všetko vládlo medzi nami. Keďže sme sa stali víťazmi v zbere papiera, tak sme dostali pizzu, ktorá bola super a veľmi nám chutila.

Prajeme Vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú sviatkami plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je Vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari šťastím jasne ako Betlehemská hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré Vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať. DRUHÁCI